Campingové příslušenství

Sada pro připojení spotřebičů k 10 kg PB lahvi

399 Kč
Sada pro připojení spotřebičů k 5 kg a 10 kg PB lahvi (sada obsahuje: regulátor, 2 spony, 0,8 m hadice)  

Odtlačný ventil na 2 kg PB lahev

549 Kč
Odtlačný ventil je určen pro 2 kg PB lahve. Umožňuje připojení regulátoru nebo redukčního ventilu.  

Dárkový poukaz Kč 2000.-

2000 Kč
Kupón na nákup v prodejně Sport-MB v hodnotě Kč 2000,- Dárková poukázka na nákup v prodejně Sport-MB s platností 365 dní.Kupón lze využít pouze v kamenné prodejně v Mladé Boleslavi. Podmínky užití:Poukázku lze zakoupit online se zasláním na Vaší adresu nebo v kamenné provozovně. Nabízíme ji pouze v tištěné podobě (nikoliv elektronické).Každá poukázka má přidělený svůj jedinečný kód a má platnost 1 rok (365 dní).Kód je uveden na zadní straně poukázky a při jejím nákupu se zaeviduje na prodejně.Poštovné pro zaslání poukázek se řídí stejnými podmínkami přepravy, jako u ostatního zboží. Čerpání poukázkyPoukázku můžete vy nebo 3. osoba (obdarovaný) využít nákupem na prodejně výběrem libovolného zboží.Poukázku nelze měnit za peníze a nevyužitou finanční hodnotu poukázky nevracíme. Pro případné dotazy nás kontaktujte.

Dárkový poukaz Kč 1500,-

1500 Kč
Kupón na nákup v prodejně Sport-MB v hodnotě Kč 1500,- Dárková poukázka na nákup v prodejně Sport-MB s platností 365 dní.Kupón lze využít pouze v kamenné prodejně v Mladé Boleslavi. Podmínky užití:Poukázku lze zakoupit online se zasláním na Vaší adresu nebo v kamenné provozovně. Nabízíme ji pouze v tištěné podobě (nikoliv elektronické).Každá poukázka má přidělený svůj jedinečný kód a má platnost 1 rok (365 dní).Kód je uveden na zadní straně poukázky a při jejím nákupu se zaeviduje na prodejně.Poštovné pro zaslání poukázek se řídí stejnými podmínkami přepravy, jako u ostatního zboží. Čerpání poukázkyPoukázku můžete Vy nebo 3. osoba (obdarovaný) využít nákupem na prodejně výběrem libovolného zboží.Poukázku nelze měnit za peníze a nevyužitou finanční hodnotu poukázky nevracíme. Pro případné dotazy nás kontaktujte.

Dárkový poukaz Kč 1000,-

1000 Kč
Kupón na nákup v prodejně Sport-MB v hodnotě Kč 1000,- Dárková poukázka na nákup v prodejně Sport-MB s platností 365 dní.Kupón lze využít pouze v kamenné prodejně v Mladé Boleslavi. Podmínky užití:Poukázku lze zakoupit online se zasláním na Vaší adresu nebo v kamenné provozovně. Nabízíme ji pouze v tištěné podobě (nikoliv elektronické). Každá poukázka má přidělený svůj jedinečný kód a má platnost 1 rok (365 dní).Kód je uveden na zadní straně poukázky a při jejím nákupu se zaeviduje na prodejně.Poštovné pro zaslání poukázek se řídí stejnými podmínkami přepravy, jako u ostatního zboží. Čerpání poukázkyPoukázku můžete Vy nebo 3. osoba (obdarovaný) využít nákupem na prodejně výběrem libovolného zboží.Poukázku nelze měnit za peníze a nevyužitou finanční hodnotu poukázky nevracíme. Pro případné dotazy nás kontaktujte.

Dárkový poukaz Kč 500,-

500 Kč
Kupón na nákup v prodejně Sport-MB v hodnotě Kč 500,- Dárková poukázka na nákup v prodejně Sport-MB s platností 365 dní.Kupón lze využít pouze v kamenné prodejně v Mladé Boleslavi. Podmínky užití:Poukázku lze zakoupit online se zasláním na Vaší adresu nebo v kamenné provozovně. Nabízíme ji pouze v tištěné podobě (nikoliv elektronické).Každá poukázka má přidělený svůj jedinečný kód a má platnost 1 rok (365 dní).Kód je uveden na zadní straně poukázky a při jejím nákupu se zaeviduje na prodejně.Poštovné pro zaslání poukázek se řídí stejnými podmínkami přepravy, jako u ostatního zboží. Čerpání poukázkyPoukázku můžete vy nebo 3. osoba (obdarovaný) využít nákupem na prodejně výběrem libovolného zboží.Poukázku nelze měnit za peníze a nevyužitou finanční hodnotu poukázky nevracíme. Pro případné dotazy nás kontaktujte.
Naše služby

DOPRAVA ZDARMA
nákupu nad 3000,-

Outlet výprodeje
KAMENNÁ PRODEJNA
Osobní a individuální přístup k zákazníkovi
Nákup bez registrace
Kvalitní vyzkoušený sortiment
POTŘEBUJETE PORADIT?
Info, jak si vybrat >
...nebo po objednání
ZAVOLÁME.
Více info >>

Rychlý kontakt

Dotazy volejte:
+420 739 170 400
info@sport-mb.cz
Kontaktní formulář a
adresa obchodu
>>

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Více informací zde.