Rekreační Nafukovací lodě, kajaky, kanoe

Rekreační kajak Sevylor Hudson pro 2-3 osoby

8690 Kč
Stabilní a odolný kajak pro 2-3 osoby, použitelný i jako kánoe. Má tři sedačky a je ideální pro 2 dospělé a dítě k plavbě po řece, na jezeře či kolem mořského pobřeží. Vnější ochranná vrstva je z odolného polyesteru, dvě boční komory a nafukovací dno zaručují dobré jízdní vlastnosti a značnou odolnost lodi. Samovylévací provedení pomáhá při plavbě v peřejích, sezení je komfortní. Přední a zadní kryt paluby, chrání materiál v lodi před namočením. Nechybějí transportní držadla na přídi, zádi i po obou bocích lodi. Váhové podmínky 15 kg jsou příhodné pro transport a to i letecky. Sedačky je možné snadno vyjmout a využít tak loď jako jednomístný kajak. Prostorná a pohodlná, Hudson™ je ideální pro rodinný den, výlety podél chráněného pobřeží nebo ve vnitrozemských vodách. Tento sportovní kajak nejen skvěle vypadá, ale také nabízí skvělý výkon a prostor pro dva dospělé a jedno dítě. Stabilní a pohodlný Hudson™ nabízí snadné sledování se směrovými pruhy a odnímatelnými ploutvemi, které zvyšují jeho manévrovatelnost. Vlastnosti Široký tvar nabízí vynikající stabilitu Ventily Boston, Mini Boston a Mini Double Lock pro snadné nafouknutí a vyfouknutí Manometr snadného nafouknutí: snadno kontrolujte tlak během nafukování Vysoce účinný drenážní systém Integrované stříkací plošiny na přídi a zádi 3 nastavitelná sedadla potažená látkou s vysokými opěradly a nafukovacím sezením Odnímatelná sedadla - snadno proměňte kajak na verzi pro 1 osobu Odnímatelné ploutve a navařené na směrových lištách pro vynikající manévrovatelnost 4 ergonomické rukojeti pro snadné přenášení Kapacita (lidé): 1 dítě, 2 dospělí Maximální nosnost (kg): 210 kg Počet nafukovacích komor: 3 Rozměry nafouknuté: 374 x 89 cm Sevy-Spension: Ne Sevy-Strong: Ne Seatography: Ne PaddleGrip: Ne Váha (kg): 17.7 kg Přepravní taška v ceně: Ano • Materiál: PVC s obalem z polyesteru• Dno: Double I Beam• Počet vzduchových komor: 3• Rozměry ve sbaleném stavu: 76 x 45 x 24 cm• Standardní vybavení zahrnuje: transportní vak, směrovou ploutev, manometr a sadu na opravy Video k produktu (youtube.com)  Pouze na objednání, informujte se na dobu dodání.

Rekreační kajak Sevylor Medison pro 2 osoby

7490 Kč
Dvoumístný stabilní nafukovací kajak Madison, použitelný i jako kánoe. Je vhodný jak pro plavbu na řece, tak pro jízdu kolem jezerního, či mořského pobřeží. Dvě tvarované boční komory, nafukovací dno, vnější ochranný potah z pevné tkaniny a zpevňující zátěr dna, zaručují dobré jízdní vlastnosti a značnou odolnost lodi. Samovylévací uzavíratelné provedení společně s uzavřenou přídí i zádí pomáhají při plavbě v peřejích. Polohovatelné sedačky s opěrkami zavěšené na bočních válcích pro vyšší a pohodlnější sezení. Ergonomická držadla usnadňují přenášení. Vlastnosti Sevy-Strong™ Tarpaulin – Heavy duty tarpaulin je mimořádně robustní, lehký a vodě odolný materiál, chránící dno lodi před oděrem a mechanickým poškozením. Seatography™ - Praktický návod na umístění sedaček je vytištěný na podlaze a ukazuje, kam přesně umístit sedačky pro dosažení pohodlného sedu a správného záběru. PaddleGrip™ - Multifunkční držadlo je možné používat nejen pro snadné přenášení lodi, ale i jako držadlo pádla, když chcete v průběhu plavby ulevit rukám. Materiál: PVC s PES obalem Dno: Double I Beam zesílené o Sevy-Strong™ Tarpaulin Počet vzduchových komor: 3 Rozměry: 327x93 cm Rozměry po sbalení: 76x25x51 cm Nosnost: 200 kg Hmotnost: 15,6 kg Specifikace Kapacita (lidé): 2 dospělí Maximální nosnost (kg): 200 kg Počet nafukovacích komor: 3 Rozměry nafouknuté: 327 x 93 cm Sevy-Spension: Ne Sevy-Strong: Ano Seatography: Ano PaddleGrip: Ano Váha (kg): 15.6 kg Přepravní taška v ceně: Ano   Pouze na objednání - informujte se na dobu dodání

Rekreační nafukovací loď Sevylor Tahiti Plus

3990 Kč
Je testovaný  vylepšovaný po desetiletí.Tahiti Plus pro 2 dospělé osoby a jedno dítě je ideální pro plavbu po jezerech, klidných řekách i pro hrátky v blízkosti mořské pláže. Je vyroben z houževnatého a trvanlivého PVC, má 3 pohodlné sedačky s nastavitelnými opěrkami, 5 nezávislých nafukovacích komor pro zvýšení bezpečnosti, kvalitní Bostonské ventily, držadla přenášení, uzavíratelný odtokový kanálek a vzhledem k hmotnosti pouhých 11,7 kg se snadno transportuje. O to snadněji, že se může odnést jako batoh a to díky novému BPS systému (jedna tomuto účelu přizpůsobena). Kontrola huštění je snadná a průběžná měřidlu Sevytest. Rychle tak poznáme jak kajak napumpovat i kdy ho včas upustit když je vystaven působení slunečního žáru. Tahiti Plus lze používat jako kajak i jako kánoi. Rozměr člunu po nafouknutí:  361 x 90 cm Hmotnost člunu:11,7 kg  Max. kapacita dospělých osob: 2 Max. kapacita dětí: 1 Nosnost: 200 kg Počet vzduchových komor: 5 Počet odtokových kanálků: 1 Rozměry po sbalení: 61x40x23 cm Materiál: Heavy Duty PVC Konstrukce: I-Beam floor Součást balení: sada na opravy Na objednání!
Naše služby

DOPRAVA ZDARMA
nákupu nad 3000,-

Outlet výprodeje
KAMENNÁ PRODEJNA
Osobní a individuální přístup k zákazníkovi
Nákup bez registrace
Kvalitní vyzkoušený sortiment
POTŘEBUJETE PORADIT?
Info, jak si vybrat >
...nebo po objednání
ZAVOLÁME.
Více info >>

Rychlý kontakt

Dotazy volejte:
+420 739 170 400
info@sport-mb.cz
Kontaktní formulář a
adresa obchodu
>>

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Více informací zde.